Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail

Povolení a certifikace

Ať už jde o povolení UL nebo CSA, Ex nebo jiné pro trh specifické povolení – s firmou Bürkert bez problémů dodržujete nutné standardy.

Když jde o bezpečnost, nepřichází v úvahu žádné kompromisy. Kromě přání zákazníků je nutné splňovat požadovaná povolení daného trhu.

Povolení bez kompromisů

Firma Bürkert je výrobcem i poskytovatelem služeb. Tato zásada se odráží v našich výrobcích, ale také ve výrobě a veškerých firemních procesech. Požadovaná kritéria splňujeme příslušným způsobem, abychom mohli na celém světě úspěšně realizovat řešení firmy Bürkert. Firma Bürkert byla jedním z prvních výrobců ventilů mimo Severní Ameriku, která získala certifikaci na kontrolu ve vlastní firmě a má ji ještě dnes.

Díky našemu know-how jsme schopni sami provádět požadovaná měření a v případě potřeby pro naše zákazníky zajistit nezbytná povolení. Jeden příklad z mnoha, proč jste s firmou Bürkert na bezpečné straně i z hlediska povolení.

 

Certifikáty systému managementuCertifikáty systému managementu

Certifikáty k oblastem řízení kvality, ochrany životního prostředí a bezpečnosti práce

V této oblasti naleznete certifikáty firmy Bürkert k tématům řízení kvality, ochrany životního prostředí a bezpečnosti práce. Jednotlivé certifikáty máte bezplatně k dispozici ke stažení.