Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail

Zákaznický portál My Bürkert

Využívejte četné výhody portálu My Bürkert a zaregistrujte se.

Už jste se na naší webové stránce zaregistrovali? Nyní se přihlaste! Využívejte naše online služby na svém laptopu, tabletu nebo smartphonu. Zde se nachází přesměrování na zákaznický portál My Bürkert a na náš e-shop. Kromě toho si můžete po přihlášení stáhnout CAD data k našim položkám.

 

3 užitečné funkce, které Vám usnadní každodenní zpracování zakázek

Sledování zásilek

Prohlédněte si stav svých objednávek a sledujte své dodávky.

Dodací listy a faktury

Důležité dokumenty máte kdykoli připravené ke stažení.

Historie objednávek

Mějte přehled o svých zakázkách.

Chcete využívat naše online služby? Nyní se zaregistrujte a využívejte výhod zákaznického portálu My Bürkert a našeho e-shopu:

 

Záložky My Bürkert podrobně

Moje objednávky

Chcete mít přehled o svých objednávkách u společnosti Bürkert a vědět, zda je Vaše zásilka již na cestě k Vám? Záložka Moje objednávky Vám nabízí řadu možností: Přehled Vaší historie objednávek a sledování zásilek. Stáhněte si dodací listy a faktury ke svým objednávkám, prohledávejte seznam zakázek podle svého čísla objednávky. Můžete se také podívat na dodací a platební podmínky jednotlivých zakázek a identicky znovu objednat již uskutečněné objednávky. Pohodlně si zde můžete prohlížet i netto a brutto ceny jednotlivých položek. Další informace získáte ve videu.

Moje nabídky

Potřebujete cenovou nabídku pro své procesy před zadáním objednávky? Sami si vytvořte nabídku z položek v nákupním košíku nebo v seznamu sledovaných položek a poté ji zobrazte v oblasti Moje nabídky. Přijměte ji pohodlně online, zadáním objednávky přímo z nabídky v našem e-shopu.
Zde Vám dáme k dispozici všechny nabídky, které jsou spojeny s vaším účtem Bürkert. K nim patří jednak nabídky, které si sami vytvoříte. Dále zde uvidíte nabídky, které pro vás připravili pracovníci Bürkert. Víc se dozvíte ve videu „Moje nabídky“.

Moje seznamy sledovaných položek

V záložce Moje seznamy sledovaných položek si můžeteuložit položky, které si budete chtít v budoucnu pořídit. Vytvořte si například seznamy polože pro konkrétní projekty a sdílejte je se svými kolegy nebo svým kontaktním partnerem firmy Bürkert a můžete je tak předem detailně odsouhlasit.

Moje údaje

Položka nabídky Moje údaje obsahuje Vaše zákaznické údaje u firmy Bürkert. Patří k nim například: Vaše dodací adresy, Vaše fakturační adresa a Vaše podmínky.

Máte otázky nebo chcete změnit své zákaznické údaje? Pak se s námi jednoduše spojte. Své kontaktní partnery u firmy Bürkert najdete také v záložce Moje údaje. Kromě toho můžete změnit své heslo nebo svůj účet smazat.

Moje služby

V položce nabídky Vratky a služby si můžete vyžádat cenovou nabídku pro služby jako opravy nebo kalibrace, objednat si zásah na místě, zažádat o vratku nebo zanechat zpětnou vazbu. Tudy na video.

Využívejte výhod stahování našich CAD dat

CAD model

Po registraci na naší webové stránce můžete kromě využívání My Bürkert také stahovat 3D modely našich položek.

Připraveni na krátkou video prohlídku My Bürkert?

Podívejte se na naše video My Bürkert – Vaše výhody ve zkratce:

Další informace k záložce My Bürkert najdete také v následujících videích, která obšírně vysvětlují výhody a funkce jednotlivých oblastí: 

 

Další informace o registraci najdete v následujících videích: 

Registrace

Zaregistrujte se zdarma k našim online službám a využívejte řadu výhod, například:

 

✓ Rychlé a snadné objednávání v našem e-shopu

✓ Sledování zásilek a náhled faktur

✓ Vytváření seznamu sledovaných položek nebo vyhotovení nabídek

✓ Stahování dat CAD