Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail

O společnosti Bürkert

Díky naší fascinaci vším, co se týká kapalin, jsme světovou jedničkou v oblasti měřicí, řídicí a regulační techniky pro kapaliny a plyny. Společně s našimi zákazníky jako partneři vyvíjíme neobvyklá řešení pro neobvyklé výzvy nebo v případě potřeby dodáváme jednotlivé komponenty pro úlohy týkající se kapalin. 
Ještě bychom vám mohli vyprávět mnohem více – o rodinném podniku Bürkert, o našem portfoliu řešení nebo o výjimečném týmu Bürkert. Ale my to neuděláme – protože byste měli mít možnost sami si vybrat, co se chcete o společnosti Bürkert dozvědět. Nejlepší bude, když si vše prohlédnete sami.

Keyvisual Bubbles

Pojďte se s námi blíž seznámit

Bürkert v 90 sekundách

Naše portfolio řešení*

Zaměstnanci

3700+

Obrat výrobku

710 Mio. €

Podíl na výzkumu a vývoji

6,9%

Země po celém světě

30+

Rodinný podnik

100%

Investiční podíl

18,2%

* Stav 2023

Naše portfolio řešení

Ve společnosti Bürkert milujeme všechno, co teče – plyny, kapaliny nebo prostě skvělé nápady. Zaměřujeme se na odvětví od farmaceutického, potravinářského a nápojového, lékařského, laboratorního a stomatologického průmyslu až po elektroniku, polovodiče a energetiku. Ať už se jedná o standardní produkty nebo automatizovaná systémová řešení – společně s našimi zákazníky vždy najdeme vhodné řešení.

Zakladatel Christian Bürkert –
cesta časem

  • Christian Bürkert, Gründer von Bürkert Fluid Control Systems

    Od průkopníků k vedoucímu postavení na trhu

    Christian Bürkert byl díky své prozíravosti, tvůrčímu, vynalézavému duchu a obrovské energii jedním z podnikatelů, kteří v poválečném Německu položili základy nového hospodářského řádu, jehož základem byla intenzivní internacionalizace. Jeho mimořádné nasazení dláždilo cestu společnosti Bürkert, která je dnes přední světovou společnosti v oblasti měřicí a regulační techniky. Přitom všechno začalo docela nenápadně – na malém statku v Ingelfingenu.

    Historie společnosti Bürkert

Dceřinné a partnerské společnosti