Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail

Nová softwarová funkce: Regulátor dávkování pro typy gateway ME43 a ME63

Nová softwarová funkce „regulátor dávkování“ je nyní dostupná pro typy ME43 a ME63. V kombinaci s našimi ventily a senzory tak nabízíme všechny komponenty pro Vaše individuální řešení dávkování – a to z jediného zdroje.

 

Batching Solution with FLOWave Flowmeter and Display

Co je to „Batch“ dávkování? 

Při „Batch“ dávkování, resp. plnění se jedná o kontrolované přerušování proudu kapaliny. Kromě senzorů a ventilů zde hraje mimořádně důležitou roli regulátor dávkování: jako centrální řídicí jednotka v procesu dávkování sleduje údaje ze senzorů a reguluje činnost ventilu. 

Řešení plnění z jednoho zdroje

Díky kombinaci našich regulátoru dávkování typu ME43 nebo ME63 s našim rozsáhlým portfoliem snímačů průtoku a ventilů dokážeme vyvinout individuální dávkovací systémy na míru Vašim požadavkům – ať už jako instalaci do rozvodné skříně (typ ME43) nebo jako instalaci v poli (typ ME63). 
Díky displeji s předkonfigurovaným dávkovacím panelem získáte všechny komponenty, které potřebujete pro své řešení plnění.

Proč byste si měli vybrat dávkovací systémy Bürkert – stručný přehled Vašich výhod

✓ Individuální systémy dávkování: 
Výběr všech potřebných komponent a inženýrské služby zkušených odborníků společnosti Bürkert – jediné kontaktní místo pro Váš kompletní plnicí systém.

✓ Modulární koncepce: 
Integrace a uvedení do provozu přes PLC nebo jako kompletní digitální řešení Stand-Alone – Vy máte právo volby!

✓ Přesné výsledky plnění díky automatické korekci dokapu: 
Naše samoučící dávkovací funkce průběžně analyzuje měřený objem nebo hmotnostní průtok a automaticky jej upravuje na cílový objem.

✓ Intuitivní obsluha: 
Jste připraveni na uživatelsky příjemné zážitky? Objevte displej s předkonfigurovaným dávkovacím panelem nebo softwarový nástroj „Bürkert Communicator“ včetně nápovědy pro konfiguraci a parametrizaci Vašeho dávkovacího systému.

✓ Flexibilní integrace: 
Díky možnosti řešení jako instalace do rozvodné skříně nebo instalace v poli jsou naše dávkovací systémy připravené na automatizační koncepci podle Vašeho výběru.

Zní to zajímavě? 
Využijte našich fundovaných aplikačních znalostí a technického know-how a nechte si od nás individuálně poradit v oblasti dávkování. 

KontaktKontakt

Výměna informací se společností Bürkert je možná prostřednictvím mnoha kanál. Jsme tu pro vás!