Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Bürkert – vždy nablízku
Kancelář /2
  • Hlavní kancelář
   Burkert Austria GmbH – odštěpný závod
   Branch-Office of Austria
   Krenova 35
   602 00 Brno
   Telefon +420 543 25 25 05
   Fax +420 543 25 25 06
   E-Mail bopubq@ohexreg.pm
   Website http://www.burkert.cz/
  • Hlavní kancelář
   Burkert Austria GmbH
   Diefenbachgasse 1-3
   1150 Vienna
   Telefon +43 1 8941333
   Fax +43 1 894 1300
   E-Mail vasb@ohrexreg.ng
   Website http://www.buerkert.at/
 • Hlavní kancelář
 • Centrála
 • Systémový dům
 • Distributor
 • Kancelář
 • Rostlina
 • Logistické centrum
bürkert
 

Voda je naším živlem

Voda je zlatem budoucnosti. Žádná jiná komodita nemá pro život podobně velký význam. Rozdílem je zde zkušenost a efektivita. U společnosti Bürkert proto proudí mnohaleté vědomosti a um do všech oblastí chemie vody a jejího zpracování a zajišťují společně efektivní a originální řešení.

Tisk

Naše řešení v segmentu Water.

Ať už se jedná o reverzní osmózy, iontovou výměnu, zpracování vody do bojlerů nebo šetrné zacházení se zdroji ultračisté vody – Bürkert se postará o to, aby Vás vždy provázela v každém ohledu ta nejvyšší kvalita. Do naší nabídky služeb patří také vývoj modulárních systémů architektury pro zařízení na úpravu vody, stejně jako koncepce specifických individuálních řešení. Díky naším inteligentním řídícím prvkům, výkonným ventilům a vysoce kvalitním senzorům zpřesňujeme veškeré procesy, které jsou poté obzvláště spolehlivé a lehce proveditelné.

Proč jsme organizovaní v segmentech.

Myšlení a práce v našich segmentech Water, Gas, Hygienic a Micro místo v jednotlivých odvětvích jsou na první pohled nezvyklé. Ale umožňují nám ponořit se plně do Vašeho světa a Vám přináší šanci na překvapivě nová a individuální řešení, která přesahují standardy odvětví.

Tato organizace má pro nás dva jednoduché důvody:

Prvním z důvodů jste Vy. Protože segmenty vytvářejí co nejjednodušší a nejlogičtější propojení s oblastí použití u každého jednotlivého zákazníka. Tato blízkost je opět předpokladem k porozumění. Jde tedy nejen o to "Co děláte", ale mnohem více o to "Proč to děláte". Teprve na základě takovýchto odpovědí může vzniknout nápad šitý opravdu na míru.

Druhým důvodem je zodpovědný tým zákaznické podpory Bürkert. Protože myšlení a práce v segmentech Vám důsledně zajistí přenos technologií a předávání znalostí napříč odvětvími. Toto propojení rozdílných zkušeností a expertíz v jednom týmu je opět předpokladem pro vývoj nápadů, které jsou nejen oborově specifické, ale také překvapivé. A sice rychlejší a originálnější než jiné.

Reference ze segmentu Water:

Compact Online Analysis System for reliable drinking water analysis

Compact and maintainancefree analysis systems in cooperation with Öhringen Waterworks

Reference zákazníků

Reliable process technology for intelligent evaporators

Reduction of waste volume and costs of disposal by recycling of process media in cooperation with MKR Metzger GmbH

Reference zákazníků

Příběh úspěchu Aloys F. Dornbracht GmbH & Co. KG

Armatury prémiové kvality z Iserlohnu. Rodinná firma Dornbracht se svými inovativními výrobky pro kuchyně a koupelny stanoví měřítka na celém světě.

Reference zákazníků

Můj seznam k porovnání