Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail
Speech bubbles
Máte otázky?

 Poradenství

 E-mailem

bürkert
 

Voda je naším živlem

Voda je zlatem budoucnosti. Žádná jiná komodita nemá pro život podobně velký význam. Rozdílem je zde zkušenost a efektivita. U společnosti Bürkert proto proudí mnohaleté vědomosti a um do všech oblastí chemie vody a jejího zpracování a zajišťují společně efektivní a originální řešení.

Naše řešení v segmentu Water.

Ať už se jedná o reverzní osmózy, iontovou výměnu, zpracování vody do bojlerů nebo šetrné zacházení se zdroji ultračisté vody – Bürkert se postará o to, aby Vás vždy provázela v každém ohledu ta nejvyšší kvalita. Do naší nabídky služeb patří také vývoj modulárních systémů architektury pro zařízení na úpravu vody, stejně jako koncepce specifických individuálních řešení. Díky naším inteligentním řídícím prvkům, výkonným ventilům a vysoce kvalitním senzorům zpřesňujeme veškeré procesy, které jsou poté obzvláště spolehlivé a lehce proveditelné.

Proč jsme organizovaní v segmentech.

Myšlení a práce v našich segmentech Water, Gas, Hygienic a Micro místo v jednotlivých odvětvích jsou na první pohled nezvyklé. Ale umožňují nám ponořit se plně do Vašeho světa a Vám přináší šanci na překvapivě nová a individuální řešení, která přesahují standardy odvětví.

Tato organizace má pro nás dva jednoduché důvody:

Prvním z důvodů jste Vy. Protože segmenty vytvářejí co nejjednodušší a nejlogičtější propojení s oblastí použití u každého jednotlivého zákazníka. Tato blízkost je opět předpokladem k porozumění. Jde tedy nejen o to "Co děláte", ale mnohem více o to "Proč to děláte". Teprve na základě takovýchto odpovědí může vzniknout nápad šitý opravdu na míru.

Druhým důvodem je zodpovědný tým zákaznické podpory Bürkert. Protože myšlení a práce v segmentech Vám důsledně zajistí přenos technologií a předávání znalostí napříč odvětvími. Toto propojení rozdílných zkušeností a expertíz v jednom týmu je opět předpokladem pro vývoj nápadů, které jsou nejen oborově specifické, ale také překvapivé. A sice rychlejší a originálnější než jiné.

Reference ze segmentu Water:

Můj seznam k porovnání