Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail
Speech bubbles
Máte otázky?

 Poradenství

 E-mailem

bürkert
 

Teplota

Bez ohledu na to, jak teplé či studené má fluidní médium být a jak vysoko se má látka zahřát nebo jako hluboko ochladit, firma Bürkert vyvine řešení na míru, abyste mohli být vždy
v klidu. Přitom nehraje žádnou roli, zda používáte čisté plyny nebo agresivní kapaliny, zda půjde o velká množství či malé dávky, teplotu vašeho média vždy přesně upravíme.

Všechno, co teče, nás fascinuje...

Protože nejmenším společným jmenovatelem průmyslu je manipulace s fluidními médii – všude se měří, dávkuje, míchá, filtruje, řídí, nastavuje a reguluje. Ve společnosti Bürkert proto začneme s vaší fluidním úkolem a pro jeho vyřešení použijeme základní fyzikální principy. Díky naší fluidně technické kompetenci a portfoliu výrobků a služeb zaměřenému na tento obor nabízíme našim zákazníkům vždy optimální řešení – napříč všemi odvětvími.

Ostatně: Naše elektromagnetické ventily, procesní ventily, regulační ventily a elektromotorické ventily pomáhají při řešení každé fluidní výzvy.

Proč vám pro regulaci teploty nabízíme to nejlepší řešení

Seznámíme se s vašimi úkoly v oblasti regulace teploty a díky našim bohatým zkušenostem a základnímu know-how splníme vaše požadavky

Pro řešení stejných nebo podobných úkolů v této oblasti přitom využíváme naše dlouholeté zkušenosti nasbírané v oboru regulace teploty znásobené zkušenostmi z různých aplikací a oborů. Budete tak těžit z maximálně bohatých zkušeností, které sbíráme napříč obory, a které zcela speciálně použijeme pro řešení vašich problémů. Přesně tak víme, který z našich výrobků a na jakém fyzikálním principu je pro vaši aplikaci tím perfektním řešením.

Pomocí našich hodnotově orientovaných řešení vás podpoříme při realizaci vašich provozních cílů

V rámci partnerské spolupráce vypracujeme spolu s vámi individuální řešení, která budou přesně odpovídat vašim potřebám. Přitom s vámi budeme konzultovat a naslouchat vám, abychom porozuměli vašim potřebám a vytvořili konstruktivní návrhy a nalezli tvůrčí řešení pro prakticky všechny úkoly v oblasti fluidní technologie. Jako poskytovatel řešení s vámi navážeme důvěryhodný vztah a pomocí našich hodnotově orientovaných řešení vám pomůžeme dosáhnout vašich provozních cílů.

Vynikající spolehlivost a kvalita našich výrobků pro temperování vám zaručí vysoce hodnotné, bezpečné a bezporuchové řešení

Jsme jednou z mála – ne-li jedinou – společností, která poskytuje průmyslové výrobky vlastní konstrukce a výroby pro všechny důležité oblasti fluidních systémů regulace. Technicky špičkové výrobky ve vynikající kvalitě a s jedinečnou spolehlivostí je to nejmenší, co od nás naši zákazníci mohou očekávat.

Díky mezioborové spolupráci našich specialistů se vyhnete zbytečným ztrátám informací a ušetříte cenný čas

Pro naše systémové zákazníky nejsme pouhým vývojářem fluidních systémů, ale zároveň i specialistou na mechanickou výrobu, technologii čerpadel, výrobu cívek, technologii plastů a svařovací techniku. Kromě toho jsme také výrobcem nástrojů, vývojářem hardwaru a softwaru, výrobcem ovládacích skříní a zařízení, projektovým manažerem a mnoho dalšího. Snažíme se navíc o celosvětové certifikace. Individuální přístup k zákazníkovi neznamená jen individuálně vyvíjet výrobky, ale pokrývat i související výrobní a logistické procesy. Samotný fakt, že na svém projektu nemusíte pracovat s různými subdodavateli, zaručuje významnou časovou úsporu a snižuje počet nutných rozhraní. Přitom nehraje žádnou roli, zda potřebujete standardní systém nebo komplexní řídicí a regulační systém .

Oborově specifické technologické platformy, které nabízíme, vám mohou přinést pozoruhodné úspory času a nákladů

Nezřídka se poptávka zákazníka stává výchozím bodem pro vytvoření takzvané systémové platformy. Vývoje platforem jsou např. zajímavé tehdy, když se mohou problémy zákazníků z nejrůznějších oborů a aplikací řešit pomocí stejného základního fyzikálního principu. Ať již chladím vstřikovací formy v zařízeních pro vstřikování plastů nebo kovy v rámci procesu tváření – technologicky je princip stejný. Přidává se chladicí prostředek.
Na základě již vytvořené platformy tak může rychle a hospodárně vzniknout individuální řešení, které vám umožní podstatně rychlejší uvedení na trh a přinese odpovídající úspory nákladů.

Můj seznam k porovnání