Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail
Speech bubbles
Máte otázky?

 Poradenství

 E-mailem

bürkert
 

Měření průtoku a regulace průtoku

Nezáleží na tom, jaké množství fluidní látky dopravujete jakým průřezem a za jakou dobu to má proběhnout, průtok vašich médií udržíme stále regulovaný. Přitom nehraje žádnou roli, zda chcete měřit průtok čistých plynů nebo agresivních kapalin, zda půjde o velká množství či malé dávky, váš objemový proud vždy přesně vyregulujeme.

Všechno, co teče, nás fascinuje...

Protože nejmenším společným jmenovatelem průmyslu je manipulace s fluidními médii – všude se měří, dávkuje, míchá, filtruje, řídí, nastavuje a reguluje. Ve společnosti Bürkert proto začneme s vaší fluidním úkolem a pro jeho vyřešení použijeme základní fyzikální principy. Díky naší fluidně technické kompetenci a portfoliu výrobků a služeb zaměřenému na tento obor nabízíme našim zákazníkům vždy optimální řešení – napříč všemi odvětvími.

Ostatně: Naše elektromagnetické ventily, procesní ventily, regulační ventily a elektromotorické ventily pomáhají při řešení každé fluidní výzvy.

Proč vám pro měření a regulaci průtoku nabízíme to nejlepší řešení

Seznámíme se s vašimi úkoly v oblasti měření a regulace průtoku a díky našim bohatým zkušenostem a základnímu know-how splníme vaše požadavky

Pro řešení stejných nebo podobných úkolů v této oblasti využíváme naše zkušenosti nasbírané v oblasti měření průtoku plynů a kapalin a znásobené zkušenostmi z různých aplikací a oborů. Budete tak těžit z maximálně bohatých zkušeností, které sbíráme napříč obory, a které individuálně použijeme pro řešení vašich konkrétních problémů. Přesně tak víme, které z našich řešení na jakém základním fyzikálním principu je pro vaši speciální aplikaci to nejvhodnější.

Naše hodnotově orientovaná řešení vás podpoří při realizaci vašich provozních cílů

V rámci partnerské spolupráce spolu s vámi vypracujeme  individuální řešení průtoku, která budou přesně splňovat vaše požadavky. Přitom s vámi budeme konzultovat a naslouchat vám, abychom porozuměli vašim potřebám a vytvořili konstruktivní návrhy a kreativní řešení pro téměř každý úkol v oblasti fluidní technologie. Jako poskytovatel řešení navazujeme důvěryhodné vztahy s našimi zákazníky a pomocí našich řešení jim pomáháme k dosažení jejich provozních cílů.

Vynikající kvalita a spolehlivost našich výrobků vám zaručí vysoce hodnotné, bezpečné a bezporuchové produkty pro měření a regulaci průtoku

Jsme jedním z mála – ne-li jediným – poskytovatelem, který nabízí průmyslové výrobky vlastní konstrukce a výroby pro všechny důležité oblasti fluidních systémů regulace. Technicky špičkové výrobky v nejlepší kvalitě a s jedinečnou spolehlivostí je to nejmenší, co od nás můžete očekávat.

Mezioborová spolupráce specialistů společnosti Bürkert zabrání zbytečné ztrátě informací a ušetří cenný čas

Pro naše systémové zákazníky nejsme pouhým vývojářem fluidních systémů, ale zároveň i specialistou na mechanickou výrobu, technologii čerpadel, výrobu cívek, technologii plastů a svařovací techniku. Kromě toho jsme také výrobcem nástrojů, vývojářem hardwaru a softwaru, výrobcem ovládacích skříní a zařízení, projektovým manažerem a mnoho dalšího. Snažíme se navíc o celosvětové certifikace. Individuální přístup k zákazníkovi neznamená jen individuálně vyvíjet výrobky, ale pokrývat i související výrobní a logistické procesy. Samotný fakt, že na svém projektu nemusíte pracovat s různými subdodavateli, zaručuje významnou časovou úsporu a snižuje počet nutných rozhraní. Přitom nehraje žádnou roli, zda potřebujete standardní systém nebo komplexní řídicí a regulační systém.

Oborově specifické technologické platformy v oblasti měření a regulace průtoku dosáhnou pozoruhodných úspor času a nákladů

Nezřídka se poptávka zákazníka stává výchozím bodem pro vytvoření takzvané systémové platformy. Vývoje platforem jsou zajímavé např. v případě, když se problémy zákazníků z nejrůznějších oborů a aplikací mohou řešit na stejném základním fyzikálním principu. Ať již dopravuji obilí nebo přivádím kávová zrna do procesu pražení – technologicky je pneumatická doprava stejná. Reguluje se průtok vzduchu, který dopravuje sypký materiál. Na základě již vytvořené platformy tak může rychle a výhodně vzniknout individuální řešení, které vám umožní rychlejší uvedení na trh a přinese odpovídající úspory nákladů.

Můj seznam k porovnání