Odkaz přeposlat e-mailem

Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Bürkert – vždy nablízku
Kancelář /2
  • Hlavní kancelář
   Burkert Austria GmbH – odštěpný závod
   Branch-Office of Austria
   Krenova 35
   602 00 Brno
   Telefon +420 543 25 25 05
   Fax +420 543 25 25 06
   E-Mail bopubq@ohexreg.pm
   Website http://www.burkert.cz/
  • Hlavní kancelář
   Burkert Austria GmbH
   Diefenbachgasse 1-3
   1150 Vienna
   Telefon +43 1 8941333
   Fax +43 1 894 1300
   E-Mail vasb@ohrexreg.ng
   Website http://www.buerkert.at/
 • Hlavní kancelář
 • Centrála
 • Systémový dům
 • Distributor
 • Kancelář
 • Rostlina
 • Logistické centrum
bürkert
 

Nejen horký vzduch!

Kdekoliv je třeba přesně a reprodukovatelně mísit, regulovat nebo řídit plyny, spoléhají se zákazníci na naši kompetenci. Protože my mluvíme Vaší řečí.

Tisk

Naše řešení v oblasti plynů.

Ať už se jedná o průmyslové opracování materiálu, energetickou techniku, lékařskou a analyzační techniku, biotechnologii, farmaceutický a potravinářský průmysl, jsme mnohem více než jen výrobce produktů a systémů. Bürkert je Vaším partnerem pro individuální řešení, která přesně odpovídají vašim požadavkům a speciálním aplikacím v oblasti plynu. Profitujte z naší komplexní zkušenosti s uzavřenými regulačními obvody a z naší otevřenosti vůči novým nápadům. Myslíme komplexně, v souvislostech a vždy s cílem optimalizovat vaše procesy společně s Vámi.

Proč jsme organizovaní v segmentech.

Myšlení a práce v našich segmentech orientovaných na praktické využití Water, Gas, Hygienic a Micro místo v jednotlivých odvětvích jsou na první pohled nezvyklé. Ale umožňují nám ponořit se plně do Vašeho světa a Vám přináší šanci na překvapivě nová a individuální řešení, která přesahují standardy odvětví.

Tato organizace má pro nás dva jednoduché důvody:

Prvním z důvodů jste Vy. Protože segmenty vytvářejí co nejjednodušší a nejlogičtější propojení s oblastí použití u každého jednotlivého zákazníka. Tato blízkost je opět předpokladem k porozumění. Jde tedy nejen o to "Co děláte", ale mnohem více o to "Proč to děláte". Teprve na základě takovýchto odpovědí může vzniknout nápad šitý opravdu na míru.

Druhým důvodem je zodpovědný tým zákaznické podpory Bürkert. Protože myšlení a práce v segmentech Vám důsledně zajistí přenos technologií a předávání znalostí napříč odvětvími. Toto propojení rozdílných zkušeností a expertíz v jednom týmu je opět předpokladem pro vývoj nápadů, které jsou nejen oborově specifické, ale také překvapivé. A sice rychlejší a originálnější než jiné.

Reference ze segmentu Gas:

customised system solutions for W.O.M.

Příběh úspěchu W.O.M. WORLD OF MEDICINE GmbH

W.O.M. WORLD OF MEDICINE GmbH (WOM) je jedním z předních světových dodavatelů v oblasti minimálně invazivní chirurgie.

Reference zákazníků

Můj seznam k porovnání