Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail
Speech bubbles
Máte otázky?

 Poradenství

 E-mailem

bürkert
 

Míchání kapalin a plynů

Bez ohledu na to, jaké fluidní látky chcete mísit, s partnerem Bürkert už nebude žádné míchání nemožné. Přitom nehraje žádnou roli, zda používáte čisté plyny nebo agresivní kapaliny, zda půjde o velká množství či malé dávky, vaše média vždy přesně smícháme.

Všechno, co teče, nás fascinuje...

Protože nejmenším společným jmenovatelem průmyslu je manipulace s fluidními médii – všude se měří, dávkuje, míchá, filtruje, řídí, nastavuje a reguluje. Ve společnosti Bürkert proto začneme s vaší fluidním úkolem a pro jeho vyřešení použijeme základní fyzikální principy. Díky naší fluidně technické kompetenci a portfoliu výrobků a služeb zaměřenému na tento obor nabízíme našim zákazníkům vždy optimální řešení – napříč všemi odvětvími.

Ostatně: Naše elektromagnetické ventily, procesní ventily, regulační ventily a elektromotorické ventily pomáhají při řešení každé fluidní výzvy.

Proč vám pro míchání nabízíme to nejlepší řešení

Seznámíme se s vašimi úkoly a díky našim bohatým zkušenostem a základnímu know-how splníme vaše požadavky na míchání kapalin a plynů

Pro řešení stejných nebo podobných úkolů využíváme naše fyzikální zkušenosti v oblasti míchání kapalin a plynů znásobené zkušenostmi z různých aplikací a oborů. Budete tak těžit z maximálně bohatých zkušeností, které sbíráme napříč obory, a které speciálně použijeme pro řešení vašich problémů. Přesně tak víme, který z našich výrobků na jakém fyzikálním principu je nejlepším možným řešením pro vaši aplikaci.

Pomocí našich hodnotově orientovaných řešení vás budeme podporovat při realizaci vašich provozních cílů

V rámci partnerské spolupráce spolu s vámi vypracujeme individuální řešení, která budou přesně splňovat vaše požadavky. Přitom našim zákazníkům radíme a nasloucháme, abychom porozuměli jejich potřebám a vytvořili konstruktivní návrhy a nalezli tvůrčí odpovědi na téměř každou otázku v oblasti fluidní technologie. Jako poskytovatel řešení navazujeme důvěryhodné vztahy s našimi zákazníky a pomocí našich hodnotově orientovaných řešení jim pomáháme dosáhnout jejich provozních cílů.

Vynikající kvalita a spolehlivost našich výrobků pro míchání kapalin a plynů zaručuje, že získáte vysoce hodnotné, bezpečné a bezporuchové produkty

Jsme jedním z mála – ne-li jediným – poskytovatelem, který nabízí průmyslové výrobky vlastní konstrukce a výroby pro všechny důležité oblasti fluidních systémů regulace. Technicky špičkové výrobky v nejlepší kvalitě a s jedinečnou spolehlivostí je to nejmenší, co od nás naši zákazníci mohou očekávat.

Mezioborová spolupráce specialistů společnosti Bürkert zabrání zbytečné ztrátě informací a ušetří cenný čas

Pro naše systémové zákazníky nejsme pouhým vývojářem fluidních systémů, ale zároveň i specialistou na mechanickou výrobu, technologii čerpadel, výrobu cívek, technologii plastů a svařovací techniku. Kromě toho jsme také výrobcem nástrojů, vývojářem hardwaru a softwaru, výrobcem ovládacích skříní a zařízení, projektovým manažerem a mnoho dalšího. Snažíme se navíc o celosvětové certifikace. Individuální přístup k zákazníkovi neznamená jen individuálně vyvíjet výrobky, ale pokrývat i související výrobní a logistické procesy. Samotný fakt, že na svém projektu nemusíte pracovat s různými subdodavateli, zaručuje významnou časovou úsporu a snižuje počet nutných rozhraní. Přitom nehraje žádnou roli, zda potřebujete standardní systém nebo komplexní řídicí a regulační systém.

Naše oborově specifické technologické platformy dosáhnou pozoruhodných úspor času a nákladů

Nezřídka se poptávka zákazníka stává výchozím bodem pro vytvoření takzvané systémové platformy. Vývoje platforem jsou např. zajímavé tehdy, když se mohou problémy zákazníků z nejrůznějších oborů a aplikací řešit pomocí stejného základního fyzikálního principu. Ať již míchám limonádu s Colou nebo směšuji různé kvality vody – technologicky je princip stejný. Dvě kapaliny se spolu směšují.
Na základě již vytvořené platformy tak může rychle a hospodárně vzniknout individuální řešení, které vám umožní podstatně rychlejší uvedení na trh a přinese odpovídající úspory nákladů.

Můj seznam k porovnání