Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail
Speech bubbles
Máte otázky?

 Poradenství

 E-mailem

Bürkert – vždy nablízku
Kancelář /2
  • Hlavní kancelář
  • Centrála
  • Systémový dům
  • Distributor
  • Kancelář
  • Rostlina
  • Logistické centrum
bürkert
 

Jsme posedlí hygienou

U procesů v hygienické a klinické oblasti majících význam pro zdraví neděláme žádné kompromisy. Tam, kde je čistota a hygiena přísně sledována, zajišťují naše řešení maximální bezpečnost a jednoduchou validitu. Ale ani v této oblasti požadavky nikdy nestagnují. Naše využití práce v segmentech pomáhá spatřit světlo světa novým řešením.

Naše řešení v oblasti hygieny.

Ať se jedná o farmaceutický či kosmetický průmysl nebo o výrobu potravin a nápojů, či v pivovarech a mlékárnách – samozřejmě známe všechny specifické hygienické požadavky každého jednotlivého odvětví. Ale právě v oblasti hygieny profitují naši zákazníci z kombinace zkušeností a předávání znalostí. Protože díky našemu využití znalostí napříč obory vyvíjíme spolehlivá, ale také originální a rychle využitelná řešení. K našemu hygienickému standardu patří také mimořádná přesnost, s jakou optimalizujeme procesy, takže i při nejvyšší efektivitě nevyžadují velkou náročnost při převedení do praxe.

Proč jsme organizovaní v segmentech.

Myšlení a práce v našich segmentech orientovaných na praktické využití Water, Gas, Hygienic a Micro místo v jednotlivých odvětvích jsou na první pohled nezvyklé. Ale umožňují nám ponořit se plně do Vašeho světa a Vám přináší šanci na překvapivě nová a individuální řešení, která přesahují standardy odvětví.

Tato organizace má pro nás dva jednoduché důvody:

Prvním z důvodů jste Vy. Protože segmenty vytvářejí co nejjednodušší a nejlogičtější propojení s oblastí použití u každého jednotlivého zákazníka. Tato blízkost je opět předpokladem k porozumění. Jde tedy nejen o to "Co děláte", ale mnohem více o to "Proč to děláte". Teprve na základě takovýchto odpovědí může vzniknout nápad šitý opravdu na míru.

Druhým důvodem je zodpovědný tým zákaznické podpory Bürkert. Protože myšlení a práce v segmentech Vám důsledně zajistí přenos technologií a předávání znalostí napříč odvětvími. Toto propojení rozdílných zkušeností a expertíz v jednom týmu je opět předpokladem pro vývoj nápadů, které jsou nejen oborově specifické, ale také překvapivé. A sice rychlejší a originálnější než jiné.

 

Můj seznam k porovnání