Bürkert - Close to you
Office /2
  • Main Office
   Burkert-Contromatic G.m.b.H. organizacni slozka
   Branch-Office of Austria
   Krenova 35
   CZ-602 00 Brno
   Telefon +420 543 25 25 05
   Fax +420 543 25 25 06
   E-Mail bopubq@ohexreg.pm
  • Main Office
   Burkert Austria GmbH
   Diefenbachgasse 1-3
   A-1150 Vienna
   Telefon +43 1 8941333
   Fax +43 1 894 1300
   E-Mail vasb@ohrexreg.ng
 • Main Office
 • Headquarters
 • Systemhaus
 • Distributor
 • Office
 • Plant
 • Logistic center
bürkert
 

Jsme posedlí hygienou

U procesů v hygienické a klinické oblasti majících význam pro zdraví neděláme žádné kompromisy. Tam, kde je čistota a hygiena přísně sledována, zajišťují naše řešení maximální bezpečnost a jednoduchou validitu. Ale ani v této oblasti požadavky nikdy nestagnují. Naše využití práce v segmentech pomáhá spatřit světlo světa novým řešením.

Naše řešení v oblasti hygieny.

Ať se jedná o farmaceutický či kosmetický průmysl nebo o výrobu potravin a nápojů, či v pivovarech a mlékárnách – samozřejmě známe všechny specifické hygienické požadavky každého jednotlivého odvětví. Ale právě v oblasti hygieny profitují naši zákazníci z kombinace zkušeností a předávání znalostí. Protože díky našemu využití znalostí napříč obory vyvíjíme spolehlivá, ale také originální a rychle využitelná řešení. K našemu hygienickému standardu patří také mimořádná přesnost, s jakou optimalizujeme procesy, takže i při nejvyšší efektivitě nevyžadují velkou náročnost při převedení do praxe.

Proč jsme organizovaní v segmentech.

Myšlení a práce v našich segmentech orientovaných na praktické využití Water, Gas, Hygienic a Micro místo v jednotlivých odvětvích jsou na první pohled nezvyklé. Ale umožňují nám ponořit se plně do Vašeho světa a Vám přináší šanci na překvapivě nová a individuální řešení, která přesahují standardy odvětví.

Tato organizace má pro nás dva jednoduché důvody:

Prvním z důvodů jste Vy. Protože segmenty vytvářejí co nejjednodušší a nejlogičtější propojení s oblastí použití u každého jednotlivého zákazníka. Tato blízkost je opět předpokladem k porozumění. Jde tedy nejen o to "Co děláte", ale mnohem více o to "Proč to děláte". Teprve na základě takovýchto odpovědí může vzniknout nápad šitý opravdu na míru.

Druhým důvodem je zodpovědný tým zákaznické podpory Bürkert. Protože myšlení a práce v segmentech Vám důsledně zajistí přenos technologií a předávání znalostí napříč odvětvími. Toto propojení rozdílných zkušeností a expertíz v jednom týmu je opět předpokladem pro vývoj nápadů, které jsou nejen oborově specifické, ale také překvapivé. A sice rychlejší a originálnější než jiné.

 

My Comparison List