Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail
Speech bubbles
Máte otázky?

 Poradenství

 E-mailem

Bürkert – vždy nablízku
Kancelář /2
  • Hlavní kancelář
  • Centrála
  • Systémový dům
  • Distributor
  • Kancelář
  • Rostlina
  • Logistické centrum
bürkert
 

I mikrolitry se počítají?

Svoji velikost prokážeme rádi i u malých věcí. I v našem segmentu Micro tak vyvíjíme individuální systémová řešení, která na nejmenším prostoru spojují maximální přesnost s minimálním vynaloženým úsilím. A sice všude tam, kde se počítá každá kapka.

Tisk

Naše řešení v segmentu Mikro.

Ať už se jedná o klinickou diagnostiku, syntézu DNA, lékařkou techniku, analyzační přístroje, laboratorní automatizaci s vysokou propustností nebo třeba o inkoustový tisk – vždy, když jde o malá množství kapaliny vyžadující nejvyšší přesnost, prokazují systémová řešení Bürkert své kvality. Tekutiny v mikro množství jsou naším světem. Je jedno, zda pracujete s agresivními rozpouštědly, činidly nebo neutrálními tekutinami – s námi můžete počítat.

Proč jsme organizovaní v segmentech.

Myšlení a práce v našich segmentech Water, Gas, Hygienic a Micro místo v jednotlivých odvětvích jsou na první pohled nezvyklé. Ale umožňují nám ponořit se plně do Vašeho světa a Vám přináší šanci na překvapivě nová a individuální řešení, která přesahují standardy odvětví.

Tato organizace má pro nás dva jednoduché důvody:

Prvním z důvodů jste Vy. Protože segmenty vytvářejí co nejjednodušší a nejlogičtější propojení s oblastí použití u každého jednotlivého zákazníka. Tato blízkost je opět předpokladem k porozumění. Jde tedy nejen o to "Co děláte", ale mnohem více o to "Proč to děláte". Teprve na základě takovýchto odpovědí může vzniknout nápad šitý opravdu na míru.

Druhým důvodem je zodpovědný tým zákaznické podpory Bürkert. Protože myšlení a práce v segmentech Vám důsledně zajistí přenos technologií a předávání znalostí napříč odvětvími. Toto propojení rozdílných zkušeností a expertíz v jednom týmu je opět předpokladem pro vývoj nápadů, které jsou nejen oborově specifické, ale také překvapivé. A sice rychlejší a originálnější než jiné.

Reference ze segmentu Micro:

Příběh úspěchu Aloys F. Dornbracht GmbH & Co. KG

Armatury prémiové kvality z Iserlohnu. Rodinná firma Dornbracht se svými inovativními výrobky pro kuchyně a koupelny stanoví měřítka na celém světě.

Reference zákazníků
Female patient laying on a dentist chair from KaVo

Compact water and air block for dental treatment units

Water treatment, purification units and pressure supply components in KaVo Dental GmbH dental treatment units

Reference zákazníků

Můj seznam k porovnání