Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail
Speech bubbles
Máte otázky?

 Poradenství

 E-mailem

bürkert
 

I mikrolitry se počítají?

Svoji velikost prokážeme rádi i u malých věcí. I v našem segmentu Micro tak vyvíjíme individuální systémová řešení, která na nejmenším prostoru spojují maximální přesnost s minimálním vynaloženým úsilím. A sice všude tam, kde se počítá každá kapka.

Naše řešení v segmentu Mikro.

Ať už se jedná o klinickou diagnostiku, syntézu DNA, lékařkou techniku, analyzační přístroje, laboratorní automatizaci s vysokou propustností nebo třeba o inkoustový tisk – vždy, když jde o malá množství kapaliny vyžadující nejvyšší přesnost, prokazují systémová řešení Bürkert své kvality. Tekutiny v mikro množství jsou naším světem. Je jedno, zda pracujete s agresivními rozpouštědly, činidly nebo neutrálními tekutinami – s námi můžete počítat.

Proč jsme organizovaní v segmentech.

Myšlení a práce v našich segmentech Water, Gas, Hygienic a Micro místo v jednotlivých odvětvích jsou na první pohled nezvyklé. Ale umožňují nám ponořit se plně do Vašeho světa a Vám přináší šanci na překvapivě nová a individuální řešení, která přesahují standardy odvětví.

Tato organizace má pro nás dva jednoduché důvody:

Prvním z důvodů jste Vy. Protože segmenty vytvářejí co nejjednodušší a nejlogičtější propojení s oblastí použití u každého jednotlivého zákazníka. Tato blízkost je opět předpokladem k porozumění. Jde tedy nejen o to "Co děláte", ale mnohem více o to "Proč to děláte". Teprve na základě takovýchto odpovědí může vzniknout nápad šitý opravdu na míru.

Druhým důvodem je zodpovědný tým zákaznické podpory Bürkert. Protože myšlení a práce v segmentech Vám důsledně zajistí přenos technologií a předávání znalostí napříč odvětvími. Toto propojení rozdílných zkušeností a expertíz v jednom týmu je opět předpokladem pro vývoj nápadů, které jsou nejen oborově specifické, ale také překvapivé. A sice rychlejší a originálnější než jiné.

Reference ze segmentu Micro:

Můj seznam k porovnání