Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail
Speech bubbles
Máte otázky?

 Poradenství

 E-mailem

bürkert
 

Filtrace

Bez ohledu na to, jaká metoda se k oddělení nebo čištění fluidní látky má použít, Bürkert vám zaručí nejčistší výsledky. Přitom nehraje žádnou roli, zda používáte agresivní kapaliny, nebo zda půjde o velká množství či malé dávky, vaše médium vždy přesně vyfiltrujeme.

Všechno, co teče, nás fascinuje...

Protože nejmenším společným jmenovatelem průmyslu je manipulace s fluidními médii – všude se měří, dávkuje, míchá, filtruje, řídí, nastavuje a reguluje. Ve společnosti Bürkert proto začneme s vaší fluidním úkolem a pro jeho vyřešení použijeme základní fyzikální principy. Díky naší fluidně technické kompetenci a portfoliu výrobků a služeb zaměřenému na tento obor nabízíme našim zákazníkům vždy optimální řešení – napříč všemi odvětvími

Ostatně: Naše elektromagnetické ventily, procesní ventily, regulační ventily a elektromotorické ventily pomáhají při řešení každé fluidní výzvy.

Proč vám pro filtraci nabízíme to nejlepší řešení

Nízké investiční náklady a malá prostorová náročnost díky optimalizované hustotě těsnicích prostředků

Pomocí různých průměrů membrán lze optimalizovat aktivní plochu membrány uvnitř našich filtračních modulů. Čím větší plocha membrány je v modulu k dispozici, tím méně modulů se musí pořídit. To zase znamená menší potřebný prostor pro celé filtrační zařízení.

Procesní bezpečnost díky konstantně vysokému průtoku permeátu

Konstantně vysoký průtok permeátu zajistí, že váš proces bude probíhat spolehlivě a stabilně. Naše filtrační moduly jsou vytvořené tak, že minimálně kolísají průtoky permeátu, a proto se může značně prodloužit interval plánovaných čisticích cyklů.

Vyšší dostupnost zařízení a rychlé uvedení do provozu díky servisu v místě instalace a technické podpoře

Používání našich filtračních modulů s našimi zákazníky dalekosáhle konzultujeme. Mimořádně důležité je přitom dokonalé pochopení celého procesu, který u vás probíhá. Našim cílem je zvolit moduly tak, by se zvýšila dostupnost vašeho zařízení a vaše procesy probíhaly bezpečně. Rádi vás podpoříme i v záležitostech mimo vlastní modul, například při uvedení do provozu v místě instalace nebo předem prostřednictvím profesionálního poradenství ohledně správného technického dimenzování (např. hydrauliky, potrubních vedení, čerpadel).

Krátká reakční doba díky okamžité dostupnosti mnoha filtračních modulů

Často se musí filtrační modul opatřit velmi rychle, zejména když by hrozily prostoje celého zařízení. Naše skladované standardní MBR výrobky jsou ihned k dispozici, takže můžeme flexibilně a rychle reagovat na vaši poptávku.

Můj seznam k porovnání