Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
contact bubble
Vaše výzva ve fluidní technologii

Chcete čistě filtrovat?

Pojďme spolupracovat. »

Bürkert – vždy nablízku
Kancelář /2
  • Hlavní kancelář
   Burkert Austria GmbH – odštěpný závod
   Branch-Office of Austria
   Krenova 35
   602 00 Brno
   Telefon +420 543 25 25 05
   Fax +420 543 25 25 06
   E-Mail bopubq@ohexreg.pm
   Webová stránka https://www.burkert.cz/
  • Hlavní kancelář
   Burkert Austria GmbH
   Diefenbachgasse 1-3
   1150 Vienna
   Telefon +43 1 8941333
   Fax +43 1 894 1300
   E-Mail vasb@ohrexreg.ng
   Webová stránka https://www.buerkert.at/
 • Hlavní kancelář
 • Centrála
 • Systémový dům
 • Distributor
 • Kancelář
 • Rostlina
 • Logistické centrum
bürkert
 

Filtrace

Bez ohledu na to, jaká metoda se k oddělení nebo čištění fluidní látky má použít, Bürkert vám zaručí nejčistší výsledky. Přitom nehraje žádnou roli, zda používáte agresivní kapaliny, nebo zda půjde o velká množství či malé dávky, vaše médium vždy přesně vyfiltrujeme.

Tisk

Všechno, co teče, nás fascinuje...

Protože nejmenším společným jmenovatelem průmyslu je manipulace s fluidními médii – všude se měří, dávkuje, míchá, filtruje, řídí, nastavuje a reguluje. Ve společnosti Bürkert proto začneme s vaší fluidním úkolem a pro jeho vyřešení použijeme základní fyzikální principy. Díky naší fluidně technické kompetenci a portfoliu výrobků a služeb zaměřenému na tento obor nabízíme našim zákazníkům vždy optimální řešení – napříč všemi odvětvími

Ostatně: Naše elektromagnetické ventily, procesní ventily, regulační ventily a elektromotorické ventily pomáhají při řešení každé fluidní výzvy.

Proč vám pro filtraci nabízíme to nejlepší řešení

Nízké investiční náklady a malá prostorová náročnost díky optimalizované hustotě těsnicích prostředků

Pomocí různých průměrů membrán lze optimalizovat aktivní plochu membrány uvnitř našich filtračních modulů. Čím větší plocha membrány je v modulu k dispozici, tím méně modulů se musí pořídit. To zase znamená menší potřebný prostor pro celé filtrační zařízení.

Procesní bezpečnost díky konstantně vysokému průtoku permeátu

Konstantně vysoký průtok permeátu zajistí, že váš proces bude probíhat spolehlivě a stabilně. Naše filtrační moduly jsou vytvořené tak, že minimálně kolísají průtoky permeátu, a proto se může značně prodloužit interval plánovaných čisticích cyklů.

Vyšší dostupnost zařízení a rychlé uvedení do provozu díky servisu v místě instalace a technické podpoře

Používání našich filtračních modulů s našimi zákazníky dalekosáhle konzultujeme. Mimořádně důležité je přitom dokonalé pochopení celého procesu, který u vás probíhá. Našim cílem je zvolit moduly tak, by se zvýšila dostupnost vašeho zařízení a vaše procesy probíhaly bezpečně. Rádi vás podpoříme i v záležitostech mimo vlastní modul, například při uvedení do provozu v místě instalace nebo předem prostřednictvím profesionálního poradenství ohledně správného technického dimenzování (např. hydrauliky, potrubních vedení, čerpadel).

Krátká reakční doba díky okamžité dostupnosti mnoha filtračních modulů

Často se musí filtrační modul opatřit velmi rychle, zejména když by hrozily prostoje celého zařízení. Naše skladované standardní MBR výrobky jsou ihned k dispozici, takže můžeme flexibilně a rychle reagovat na vaši poptávku.

Kontakt Odbyt

Kontaktujte nás...

Můj seznam k porovnání