Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail
Speech bubbles
Máte otázky?

 Poradenství

 E-mailem

bürkert
 

Dávkování kapalin a plynů

Bez ohledu na to, jaké množství fluidní látky chcete odměřovat, s námi bude dávkovat vždy naprosto přesně. Přitom nehraje žádnou roli, zda dávkujete čisté plyny nebo agresivní kapaliny, zda půjde o velká množství či malé dávky, naše dávkování bude vždy správné a přesné.

Všechno, co teče, nás fascinuje...

Protože nejmenším společným jmenovatelem průmyslu je manipulace s fluidními médii – všude se měří, dávkuje, míchá, filtruje, řídí, nastavuje a reguluje. Ve společnosti Bürkert proto začneme s vaší fluidním úkolem a pro jeho vyřešení použijeme základní fyzikální principy. Díky naší fluidně technické kompetenci a portfoliu výrobků a služeb zaměřenému na tento obor nabízíme našim zákazníkům vždy optimální řešení – napříč všemi odvětvími.

Ostatně: Naše elektromagnetické ventily, procesní ventily, regulační ventily a elektromotorické ventily pomáhají při řešení každé fluidní výzvy.

Proč vám pro dávkování nabízíme to nejlepší řešení

Seznámíme se s vašimi výzvami, kterým při dávkování kapalin a plynů musíte čelit, a díky našim bohatým zkušenostem a základnímu know-how splníme vaše požadavky

Pro řešení stejných nebo podobných úkolů v této oblasti využíváme naše fyzikální zkušenosti, které jsme nasbírali v oblasti dávkování kapalin a plynů a znásobili je zkušenostmi z různých aplikací a oborů. Budete tak těžit z velmi bohatých zkušeností, které sbíráme napříč obory, a které individuálně použijeme pro řešení vašich speciálních úkolů v oblasti dávkování. Přesně proto víme, který z našich produktů bude pro vaši aplikaci tím perfektním řešením.

Podpoříme vás při realizaci vašich provozních cílů pomocí našich hodnotově orientovaných řešení

V rámci partnerské spolupráce vypracujeme spolu s vámi individuální řešení pro dávkování, které bude přesně splňovat vaše požadavky. Přitom s našimi zákazníky konzultujeme a nasloucháme jim, abychom porozuměli jejich potřebám a vytvořili konstruktivní návrhy a nalezli tvůrčí řešení pro jejich speciální dávkovací aplikace a pro všechny další úkoly v oblasti fluidní technologie. Jako poskytovatel řešení navazujeme důvěryhodné vztahy s našimi zákazníky a pomocí našich hodnotově orientovaných produktů jim pomáháme dosáhnout jejich provozních cílů.

Díky naší vynikající kvalitě a spolehlivosti výrobků vám poskytneme vysoce hodnotné, bezpečné a bezporuchové výrobky pro vaše kompletní dávkovací zařízení

Bürkert je jednou z mála – ne-li jedinou – společností, která poskytuje průmyslové výrobky vlastní konstrukce a výroby pro všechny důležité oblasti fluidních systémů regulace. Technicky špičkové výrobky ve vynikající kvalitě a s jedinečnou spolehlivostí je to nejmenší, co od nás naši zákazníci mohou očekávat.

Díky mezioborové spolupráci našich specialistů při vývoji celého dávkovacího systému předcházíme zbytečným ztrátám informací a šetříme cenný čas

Pro naše zákazníky, kteří potřebují kompletní dávkovací systém nejsme pouhým vývojářem fluidních systémů, ale zároveň i specialistou na mechanickou výrobu, technologii čerpadel, výrobu cívektechnologii plastůa svařovací techniku. Kromě toho jsme také výrobcem nástrojů, vývojářem hardwaru a softwaru, výrobcem ovládacích skříní a zařízení, projektovým manažerem a mnoho dalšího. Snažíme se navíc o celosvětové certifikace. Individuální přístup k zákazníkovi neznamená jen individuálně vyvíjet výrobky, ale pokrývat i související výrobní a logistické procesy. To, že při vývoji a realizaci vašeho dávkovacího systému nebudete muset pracovat s různými subdodavateli, ale získáte vše od nás, vám ušetří cenný čas a podstatně sníží potřebná rozhraní.

Pomocí našich oborově specifických technologických platforem lze dosáhnout pozoruhodných úspor času a nákladů

Často je výchozím bodem pro systémovou platformu poptávka zákazníka. Vývoj platformy je kromě jiného zajímavý tehdy, když se vyskytuje požadavek na dávkování v různých odvětvích a aplikacích a úkol se může vyřešit na základě stejného základního fyzikálního principu. Ať již se dávkuje kyslík do rybí farmy nebo se při vaření piva musí provzdušňovat mladina – technologicky je to totéž. Do kapaliny se dávkuje plyn.
Na základě již vytvořené platformy tak může rychle a hospodárně vzniknout individuální řešení pro vaši úlohu dávkování, které vám umožní podstatně rychlejší uvedení na trh a přinese odpovídající úspory nákladů.

Můj seznam k porovnání