Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail
Speech bubbles
Máte otázky?

 Poradenství

 E-mailem

Bürkert – vždy nablízku
Kancelář /2
  • Hlavní kancelář
  • Centrála
  • Systémový dům
  • Distributor
  • Kancelář
  • Rostlina
  • Logistické centrum
bürkert
 

Analýza

Bez ohledu na to, jaká hodnota se má při analýze fluidní látky testovat, individuální řešení od firmy Bürkert vám v tom dokáží pomoci. Přitom nehraje žádnou roli, zda používáte čisté plyny nebo agresivní kapaliny, zda půjde o velká množství či malé dávky, vaše fluidní média vždy přesně zanalyzujeme.

Všechno, co teče, nás fascinuje...

Protože nejmenším společným jmenovatelem průmyslu je manipulace s fluidními médii – všude se měří, dávkuje, míchá, filtruje, řídí, nastavuje a reguluje. Ve společnosti Bürkert proto začneme s vaší fluidním úkolem a pro jeho vyřešení použijeme základní fyzikální principy. Díky naší fluidně technické kompetenci a portfoliu výrobků a služeb zaměřenému na tento obor nabízíme našim zákazníkům vždy optimální řešení – napříč všemi odvětvími.

Ostatně: Naše elektromagnetické ventily, procesní ventily, regulační ventily
a elektromotorické ventily pomáhají při řešení každé fluidní výzvy.

Proč vám pro analýzu nabízíme to nejlepší řešení

Seznámíme se s vašimi úkoly v oblasti analýzy a díky našim bohatým zkušenostem
a základnímu know-how splníme vaše požadavky

Pro řešení stejných nebo podobných úkolů v této oblasti využíváme naše fyzikální zkušenosti v měřicí, řídicí a regulační technice znásobené zkušenostmi z různých oborů a aplikací. Budete tak těžit z maximálně bohatých zkušeností, které sbíráme napříč obory, a které speciálně použijeme pro řešení vašich problémů. Přesně proto víme, který z našich produktů je pro vaši analýzu tím nejlepším řešením.

Naše hodnotově orientovaná řešení vás podpoří při realizaci vašich provozních cílů

V rámci partnerské spolupráce společně vypracujeme individuální řešení, která budou přesně splňovat vaše požadavky. Přitom s našimi zákazníky konzultujeme a nasloucháme jim, abychom porozuměli jejich potřebám a vytvořili konstruktivní návrhy a nalezli tvůrčí řešení pro téměř každý úkol v oblasti fluidní technologie. Jako poskytovatel řešení s vámi navážeme důvěryhodné vztahy a pomocí našich hodnotově orientovaných řešení vám pomůžeme dosáhnout vašich provozních cílů.

Díky mimořádné kvalitě a spolehlivosti našich výrobků vám poskytneme vysoce hodnotná, bezpečná a bezporuchová řešení pro analýzu

Bürkert je jednou z mála – ne-li jedinou – společností, která poskytuje průmyslové výrobky vlastní konstrukce a výroby pro všechny důležité oblasti fluidních systémů regulace. Technicky špičkové výrobky v mimořádné kvalitě a s vynikající spolehlivostí je to nejmenší, co od nás můžete očekávat.

Díky mezioborové spolupráci specialistů společnosti Bürkert se můžete vyhnout zbytečným ztrátám informací a ušetříte cenný čas

Pro naše zákazníky, které potřebují kompletní systém analýzy není společnost Bürkert pouhým vývojářem fluidních systémů, ale zároveň i specialistou na mechanickou výrobu, technologii čerpadel, výrobu cívek, technologii plastů a svařovací techniku. Kromě toho jsme také výrobcem nástrojů, vývojářem hardwaru a softwaru, výrobcem ovládacích skříní a zařízení, projektovým manažerem a mnoho dalšího. Snažíme se navíc o celosvětové certifikace. Individuální přístup k zákazníkovi neznamená jen individuálně vyvíjet výrobky, ale pokrývat i související výrobní a logistické procesy. Samotný fakt, že na svém projektu nemusíte pracovat s různými subdodavateli, zaručuje významnou časovou úsporu a podstatně snižuje počet nutných rozhraní. Přitom nehraje žádnou roli, zda potřebujete standardní systém nebo komplexní řídicí a regulační systém.

Naše rozsáhlé průmyslové a aplikační know-how zaručuje skutečně originální, technicky dokonalé řešení v oblasti analýzy

Myšlení a práce v našich aplikačně zaměřených segmentech Water, Gas, Hygienic a Micro jsou na rozdíl od odvětvového členění na první pohled neobvyklé. Nám to však umožňuje úplně proniknout do vašeho světa a vy máte šanci získat překvapivě nová a individuální řešení, která převyšují standardní řešení ve vašem oboru.
Přitom nezáleží na tom, zda jde o analýzu pitné vody ve vodárnách, zkoumání chemikálií nebo o řešení pro testovací laboratoře. Právě to, že se zabýváme řešeními ve zcela odlišných aplikačních oblastech, podporuje mezioborový přenos znalostí a originalitu technických řešení.

Pomocí našich oborově specifických technologických platforem můžete dosáhnout pozoruhodných úspor času a nákladů

Nezřídka se poptávka zákazníka stává výchozím bodem pro vytvoření takzvané systémové platformy. Vývoje platforem jsou např. zajímavé tehdy, když se mohou problémy zákazníků
z nejrůznějších oborů a aplikací řešit pomocí stejného základního fyzikálního principu. Ať již analyzuji pitnou vodu ve vodárně nebo zkoumám určité chemikálie – technologicky je princip stejný. Vědecky se měří a dále zpracovává určitý parametr – např. zákal testované fluidní látky.
Na základě již vytvořené platformy tak může rychle a hospodárně vzniknout individuální řešení, které vám umožní podstatně rychlejší uvedení na trh a přinese odpovídající úspory nákladů.

Formulář

Kontakt Odbyt

Můj seznam k porovnání