Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail
bürkert
 

Svařovací technika

Plynulý přechod svařovaných spojů a svařovacích metod.

Komplexní realizace vašeho projektového záměru

Ať již nás k nerozbíratelnému spojování pomocí svářecí techniky vede snaha o minimalizaci netěsných míst, snižování instalačních nákladů nebo kompaktní uspořádání různých komponentů, z našich zkušených kolegů a našeho technologicky kvalitní strojního parku můžete v každém směru jen profitovat.

Svařovací technika – vaše výhody v kostce

  • Pozoruhodná kvalita výrobků
    Díky naší vysoké vertikální diverzifikaci výroby můžeme v naší firmě používat know-how všech standardních svařovacích metod a zaručit tak pro vaše výrobky optimální dimenzování, výrobu a testování. Náš požadavek dosahování vysoce kvalitních výsledků plníme díky nepřetržité optimalizaci výrobních procesů a neustálému zvyšování kvalifikace zaměstnanců.
  • Rychlá realizace vašich požadavků
    Již ve fázi prototypu máme k dispozici různé metody svařování na vybraných svařovacích zařízeních, které umožňují jak testování v laboratoři, tak i sériovou výrobu. Zaručíme tak rychlý přechod do sériové výroby a krátké průběžné doby jednotlivých projektů.
  • Efektivní procesy vývoje a výroby
    Těsná blízkost všech úseků podílejících se na procesu svařování nám umožňuje rychlou koordinaci a zaručí efektivní průběh.

Můj seznam k porovnání