Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail
bürkert
 

Mechanická výroba

Dlouholetá zkušenost se zde setkává s nejmodernější výrobní technologií.

Komplexní realizace vašeho projektového záměru

Přímá návaznost na mechanickou výrobu a včasné spojení se s kolegy v centrech specializovaných na obrábění, soustružení, tváření a svařování zajišťují hladký průběh. Přitom profitujete z našeho technologicky hodnotného, vysoce automatizovaného strojního parku a naší dlouholeté zkušenosti s mechanickou výrobou.

Mechanická výroba – vaše výhody v kostce

 • Prvotřídní kvalita výrobků
  Pro úspěšný výrobek je kromě vývoje důležitá i jeho výroba. My tyto procesní kroky propojujeme a dosahujeme optimálních vlastností výrobku s krátkými časy jeho uvedení na trh díky včasnému zapojení výrobních specialistů do procesu vývoje výrobku a výběru správné výrobní technologie.
  S naším vynikajícím strojovým parkem můžeme pokrýt celé spektrum výrobních technologií od techniky frézování přes soustružení a svařování až po techniku tváření. Přitom klademe velký důraz na přesnost a trvale vysokou kvalitu výrobků, která je neustále zajišťována nejmodernějšími měřícími metodami.
 • Úžasná minimalizace nákladů a úspora času
  Investicemi do nových technologií sledujeme náš cíl neustálého vlastního vývoje
  a můžeme vám tak nabídnout nejmodernější a efektivní výrobní metody.
 • Rychlá realizace vašich požadavků
  Díky velké vertikální diverzifikaci výroby jsme velmi flexibilní a můžeme mimořádně rychle reagovat na vaše přání, zejména co se týče termínů.

Můj seznam k porovnání