Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail
bürkert
 

Centrální automatizace

Srdce Vašeho řízení procesu

Sloučení techniky v jednom centrálním místě je možné rychle a jednoduše díky vzájemně sladěným komponentám. Osvědčená technika rozvaděčů, ventilových ostrovů, komunikačních modulů a ventilů CLASSIC zajišťuje současně nejvyšší bezpečnost provozu.

Vaše výhody

 • Vše je sloučeno v jednom místě
 • Ochrana před korozí a neoprávněným přístupem
 • Osvědčená technika pro nejvyšší bezpečnost provozu
 • Modulární uspořádání pro individuální řešení

Centrální automatizace tvoří klasický systém pro řízení procesu a spojuje kontrolu a informace v jednom místě. Osvědčená technika a vzájemně sladěné komponenty, od rozvaděče, přes ventilový ostrov, komunikační modul až po ventily CLASSIC, se starají o co možná nejrychlejší uvedení do provozu. Komponenty jsou jednoduše konfigurovatelné, až 100 %ně zkoušeny a jsou kompletně dokumentovány, což zajišťuje bezproblémovou instalaci.

Díky centrálnímu sloučení řízení v jedné místnosti nebo v jednom rozvaděči je zaručeno bezpečné a neomezené umístění techniky. To se nabízí především tehdy, když v blízkosti procesu vládnou velmi drsné podmínky, a když je vyžadována nejvyšší bezpečnost provozu. Výměna pilotních ventilů je možná také během provozu, takže zařízení je průběžně k dispozici. Centrální řízení zajišťuje spojeně více přehledu a je kromě toho jednoduše rozšířitelné.

Kdy připadá tento koncept pro Vás v úvahu?

 • Centrální seskupení pneumatického řízení
 • Izolované umístění kvůli drsnému prostředí a pravidelným průplachům
 • Omezení přístupu

Co speciálně nabízí toto řešení automatizace?

 • Vše v jednom místě – ventilové ostrovy ve větších rozvaděčích
 • Osvědčená technika a vzájemně sladěné komponenty od rozvaděče, přes ventilový ostrov, komunikační modul až po ventily CLASSIC

V čem spočívají výhody a užitek pro Vás?

 • Vše je sloučeno v jednom místě
 • Ochrana před korozí a neoprávněným přístupem
 • Osvědčená technika pro nejvyšší bezpečnost provozu
 • Modulární uspořádání pro individuální řešení
 • Snížené náklady na energii díky předem upravené platformě
 • Rychlá a jednoduchá konfigurace
 • Kompletní testování a kompletní dokumentace

Flyer Process automation with ingenuity

Intelligent concepty for individual solutions

769.76 KB

Formulář

Kontakt Odbyt

Decentralizovaná automatizaceDecentralizovaná automatizace

Zařízení pro výrobu potravin nebo léků musí být výkonná, bezpečná a hygienická. Pro zajištění zpracování cenných surovin bez zbytků a křížových kontaminací, pro zajištění konstantní kvality výrobků a pro minimalizaci rizika výpadků je digitální monitorování procesu nezbytné. Nejjednodušeji se toho dosáhne decentralizovanou automatizací, která může lokálně řídit inteligentní komponenty a rychle reagovat. Pro optimální uzpůsobení takové ventilové technologie krátkých tras ve vašich konceptech strojů a zařízení vám objektivně poradíme a předložíme vám nabídky neutrálních řešení. Přitom zredukujeme na minimum vše, co nebudete potřebovat: komplexita, riziko a energetické výdaje. Ochotně vám poradíme.

Distribuovaná automatizaceDistribuovaná automatizace

Je jedno, zda se jedná o výrobu farmaceutik nebo potravin – hygiena, bezpečnost a možnost monitorování 24/7 jsou na prvním místě. Těchto cílů dosáhnete například tím, že pro své zařízení nebo stroj realizujete distribuovanou automatizaci. Funguje jak pro nová, tak i pro stávající zařízení, a nemusí být komplikovaná. Společnost Bürkert Vás podpoří optimálně sladěnými, kompaktními řešeními, která lze integrovat do stávajících struktur a jsou zároveň flexibilní. Dnes už musíte myslet na zítřek a zohlednit i budoucí kroky inovace v rámci digitalizace. Udělejte si obrázek o tom, jak můžete naše rozmanité součástky kombinovat a jak lze ventilové ostrůvky, rozvaděče a procesní ventily snadno sloučit do jednoho automatizačního systému. Poskytneme Vám objektivní a neutrální poradenství založené na velkém množství zkušeností.

Můj seznam k porovnání