Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail
bürkert
 

Automatizace a řízení

Inteligentní automatizace - pro individuální požadavky

Naše kompetence v řešení automatizace

Využíváme od samotného začátku všechny možnosti automatizace a jsme schopni Vám otevřeně naslouchat a vhodně vám poradit.

Nabízíme vám:

  • Kombinace inteligentních konceptů zcela podle vašich potřeb
  • Objektivní a individuální analýzu, stejně jako vyhodnocení situace plánování
  • Kompetentní servis během celého vašeho projekčního procesu

Profitujete ze spolupráce s důvěryhodným partnerem, který je vám od začátku do konce k dispozici se svou expertízou a jedná s vámi s respektem.

Inteligentní připojení vašeho zařízení do sítě

Co znáte každodenně u chytrých telefonů nebo tabletů, umožňuje EDIP v procesním průmyslu: S EDIP lze monitorovat a obsluhovat komplexní procesní průběhy pomocí jednoduchého uživatelského ovládání a intuitivního dotykového řízení. Digitální rozhraní k průmyslovým komunikačním standardům jako PROFINET, PROFIBUS, EtherNet/IP a Modbus/TCP.

  • Nástroj pro zprovoznění, diagnózu a servis
  • Grafické programování pro individuální procesní průběhy
  • Přístup k detailní diagnóze přístroje přes digitální rozhraní
  • Rozsáhlé možnosti připojení k nadřazeným řízením

Chytré koncepty automatizace z jedné ruky

Při projektování, instalaci a provozu řešení automatizace je třeba zohlednit mnoho věcí. My, jako partner se správným porozuměním pro vaše požadavky, jsme proto cenní i pro vás. Najděte zde vaše individuální řešení a nechejte si od nás kompletně poradit.

Decentralizovaná automatizaceDecentralizovaná automatizace

Zařízení pro výrobu potravin nebo léků musí být výkonná, bezpečná a hygienická. Pro zajištění zpracování cenných surovin bez zbytků a křížových kontaminací, pro zajištění konstantní kvality výrobků a pro minimalizaci rizika výpadků je digitální monitorování procesu nezbytné. Nejjednodušeji se toho dosáhne decentralizovanou automatizací, která může lokálně řídit inteligentní komponenty a rychle reagovat. Pro optimální uzpůsobení takové ventilové technologie krátkých tras ve vašich konceptech strojů a zařízení vám objektivně poradíme a předložíme vám nabídky neutrálních řešení. Přitom zredukujeme na minimum vše, co nebudete potřebovat: komplexita, riziko a energetické výdaje. Ochotně vám poradíme.

Distribuovaná automatizaceDistribuovaná automatizace

Je jedno, zda se jedná o výrobu farmaceutik nebo potravin – hygiena, bezpečnost a možnost monitorování 24/7 jsou na prvním místě. Těchto cílů dosáhnete například tím, že pro své zařízení nebo stroj realizujete distribuovanou automatizaci. Funguje jak pro nová, tak i pro stávající zařízení, a nemusí být komplikovaná. Společnost Bürkert Vás podpoří optimálně sladěnými, kompaktními řešeními, která lze integrovat do stávajících struktur a jsou zároveň flexibilní. Dnes už musíte myslet na zítřek a zohlednit i budoucí kroky inovace v rámci digitalizace. Udělejte si obrázek o tom, jak můžete naše rozmanité součástky kombinovat a jak lze ventilové ostrůvky, rozvaděče a procesní ventily snadno sloučit do jednoho automatizačního systému. Poskytneme Vám objektivní a neutrální poradenství založené na velkém množství zkušeností.

Formulář

Kontakt Odbyt

Můj seznam k porovnání