Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Bürkert – vždy nablízku
Kancelář /2
  • Hlavní kancelář
   Burkert Austria GmbH – odštěpný závod
   Branch-Office of Austria
   Krenova 35
   602 00 Brno
   Telefon +420 543 25 25 05
   Fax +420 543 25 25 06
   E-Mail bopubq@ohexreg.pm
   Website http://www.burkert.cz/
  • Hlavní kancelář
   Burkert Austria GmbH
   Diefenbachgasse 1-3
   1150 Vienna
   Telefon +43 1 8941333
   Fax +43 1 894 1300
   E-Mail vasb@ohrexreg.ng
   Website http://www.buerkert.at/
 • Hlavní kancelář
 • Centrála
 • Systémový dům
 • Distributor
 • Kancelář
 • Rostlina
 • Logistické centrum
bürkert
 

Membránové ventily

 

Kombinace špičkového designu, moderních koncepcí automatizace a profesionálního vedení projektů.

Tisk

Benefit from

 • individual valve configuration
 • increased diaphragm lifetimes
 • reduced operation costs
 • most suitable automation solution

V čistém světě hygienických aplikací jsou membránové ventily zcela zásadní pro bezpečnost a spolehlivost výrobního procesu. Kvůli zajištění sterilility a zabránění kontaminace produktů je důležité, že se můžete spolehnout na vysoce kvalitní membránové ventily, sestavené podle specifikace pro Vaši aplikaci. Proto Bürkert nabízí širokou škálu regulačních, on/off a speciálních hygienických ventilů tak, aby odpovídaly Vašim individuálním potřebám. Ventily pro své aplikace můžete
konfigurovat z nejlepších pohonných jednotek, membrán a těles, a to z jediného zdroje s osvědčenou kvalitou Bürkert. Zvolíte-li například inovativní Tube Valve Body umožní vám to optimalizovat časy ve výrobě díky kratší době nutné pro zahřátí i zchlazení. Tento ventil můžete kombinovat s membránou a pohonem podle svého výběru.

 

Sestavte si ventil z nejlepších komponent:

 

Prodloužená životnost membrán a nižší spotřeba energie
Membránové ventily Bürkert vám pomohou dosáhnout vašich ekonomický cílů. Díky optimalizované geometrii je průtokový součinitel v kovaných ventilových tělesech Bürkert až o 35% vyšší než je průměr v tomto segmentu (viz hodnoty Kv na obrázku). Tím se snižuje tlak potřebný pro průchod kapaliny ventilem a prodlužuje se životnost membrány. A k provozu navíc stačí menší čerpadla s nižší spotřebou energie. Nainstalujte membrány Bürkert pro zvýšení průtoku a úsporu provozních nákladů.

                       

 

 

 

                       

                       

Moderní koncepce automatizace
Při rozhodování o nejvhodnějších ventilech se bere také v úvahu způsob jejich instalace, pohonu a automatizace. Firma Bürkert je odborníkem na automatizační koncepce a může uživatelům poskytovat nezávislé poradenství, individuálně analyzovat specifickou situaci v jejich závodě a zhodnotit výhody zvolené koncepce. Každá část a sekce výrobního procesu až na úroveň jednotlivých zařízení má své specifické požadavky. Proto jen inteligentní volba mezi dostupnými koncepcemi automatizace vám může zajistit ty nejlepší výsledky. Abyste mohli dosáhnout takového cíle, Bürkert souběžně rozvíjí tři stejně důležité koncepce automatizace:

 

Bez ohledu na to, jaké výzvy řešíte, se můžete spolehnout na to, že membránové ventily a automatizační know-how firmy Bürkert Vám přinesou přidanou hodnotou.

 

Kontakt Odbyt

Kontaktujte nás...

Relevantní produkty pro automatizaci

Můj seznam k porovnání