Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail
bürkert
 

Aplikační segmentování – mimořádná koncepce: někdy je potřeba jen nový přístup

Koncepce aplikačního segmentování u firmy Bürkert je absolutně jedinečná. Členění na segmenty podle aplikací má jednoduchý důvod: vytvořit co nejjednodušší a logické spojení se zákazníkem.

A je víc než jen navázání obchodního kontaktu. Je to způsob myšlení, abychom mohli veškerou svou energii soustředit na zákazníka – abychom se vzájemně lépe domluvili.

Nechceme se ztratit v našem světě. Chceme přemýšlet o VAŠEM světě. Chceme hovořit VAŠÍ řečí – a rozumět Vám. Chceme pochopit VAŠE problémy a novými řešeními je proměnit v šanci pro VÁS. Vaše výzvy jsou naše výzvy; chceme je překonat společně s Vámi.

Díky naší organizaci se segmenty vztaženými k aplikacím můžeme naše myšlení decentralizovat, vstoupit do Vašeho světa a ROZUMĚT. A to nejenom tomu, co děláte, nýbrž, a to je mnohem důležitější, PROČ to děláte, a na tomto základě vyvíjet svěží a překvapivé ideje, které by jiným způsobem možná nikdy nevznikly.

Segmenty Bürkert mají odrážet Váš svět – Water, Gas, Hygienic a Micro.

V každém segmentu uplatňujeme různé technologie, abychom našim zákazníkům mohli nabízet individuální řešení pro specifické případy aplikací.

Podívejme se na Váš svět pozorněji:

Voda je naším živlemVoda je naším živlem

Voda je zlatem budoucnosti. Žádná jiná komodita nemá pro život podobně velký význam. Rozdílem je zde zkušenost a efektivita. U společnosti Bürkert proto proudí mnohaleté vědomosti a um do všech oblastí chemie vody a jejího zpracování a zajišťují společně efektivní a originální řešení.

Nejen horký vzduch!Nejen horký vzduch!

Kdekoliv je třeba přesně a reprodukovatelně mísit, regulovat nebo řídit plyny, spoléhají se zákazníci na naši kompetenci. Protože my mluvíme Vaší řečí.

Jsme posedlí hygienouJsme posedlí hygienou

U procesů v hygienické a klinické oblasti majících význam pro zdraví neděláme žádné kompromisy. Tam, kde je čistota a hygiena přísně sledována, zajišťují naše řešení maximální bezpečnost a jednoduchou validitu. Ale ani v této oblasti požadavky nikdy nestagnují. Naše využití práce v segmentech pomáhá spatřit světlo světa novým řešením.

I mikrolitry se počítají?I mikrolitry se počítají?

Svoji velikost prokážeme rádi i u malých věcí. I v našem segmentu Micro tak vyvíjíme individuální systémová řešení, která na nejmenším prostoru spojují maximální přesnost s minimálním vynaloženým úsilím. A sice všude tam, kde se počítá každá kapka.

Můj seznam k porovnání