Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Bürkert – vždy nablízku
Kancelář /2
  • Hlavní kancelář
   Burkert Austria GmbH – odštěpný závod
   Branch-Office of Austria
   Krenova 35
   602 00 Brno
   Telefon +420 543 25 25 05
   Fax +420 543 25 25 06
   E-Mail bopubq@ohexreg.pm
   Webová stránka https://www.burkert.cz/
  • Hlavní kancelář
   Burkert Austria GmbH
   Diefenbachgasse 1-3
   1150 Vienna
   Telefon +43 1 8941333
   Fax +43 1 894 1300
   E-Mail vasb@ohrexreg.ng
   Webová stránka https://www.buerkert.at/
 • Hlavní kancelář
 • Centrála
 • Systémový dům
 • Distributor
 • Kancelář
 • Rostlina
 • Logistické centrum
bürkert
 

Aplikační segmentování – mimořádná koncepce: někdy je potřeba jen nový přístup

Koncepce aplikačního segmentování u firmy Bürkert je absolutně jedinečná. Členění na segmenty podle aplikací má jednoduchý důvod: vytvořit co nejjednodušší a logické spojení se zákazníkem.

Tisk

A je víc než jen navázání obchodního kontaktu. Je to způsob myšlení, abychom mohli veškerou svou energii soustředit na zákazníka – abychom se vzájemně lépe domluvili.

Nechceme se ztratit v našem světě. Chceme přemýšlet o VAŠEM světě. Chceme hovořit VAŠÍ řečí – a rozumět Vám. Chceme pochopit VAŠE problémy a novými řešeními je proměnit v šanci pro VÁS. Vaše výzvy jsou naše výzvy; chceme je překonat společně s Vámi.

Díky naší organizaci se segmenty vztaženými k aplikacím můžeme naše myšlení decentralizovat, vstoupit do Vašeho světa a ROZUMĚT. A to nejenom tomu, co děláte, nýbrž, a to je mnohem důležitější, PROČ to děláte, a na tomto základě vyvíjet svěží a překvapivé ideje, které by jiným způsobem možná nikdy nevznikly.

Segmenty Bürkert mají odrážet Váš svět – Water, Gas, Hygienic a Micro.

V každém segmentu uplatňujeme různé technologie, abychom našim zákazníkům mohli nabízet individuální řešení pro specifické případy aplikací.

Podívejme se na Váš svět pozorněji:

Voda je naším živlem

Voda je zlatem budoucnosti. Žádná jiná komodita nemá pro život podobně velký význam. Rozdílem je zde zkušenost a efektivita. U společnosti Bürkert proto proudí mnohaleté vědomosti a um do všech oblastí chemie vody a jejího zpracování a zajišťují společně efektivní a originální řešení.

Další informace

Nejen horký vzduch!

Kdekoliv je třeba přesně a reprodukovatelně mísit, regulovat nebo řídit plyny, spoléhají se zákazníci na naši kompetenci. Protože my mluvíme Vaší řečí.

Další informace

Jsme posedlí hygienou

U procesů v hygienické a klinické oblasti majících význam pro zdraví neděláme žádné kompromisy. Tam, kde je čistota a hygiena přísně sledována, zajišťují naše řešení maximální bezpečnost a jednoduchou validitu. Ale ani v této oblasti požadavky nikdy nestagnují. Naše využití práce v segmentech pomáhá spatřit světlo světa novým řešením.

Další informace

I mikrolitry se počítají?

Svoji velikost prokážeme rádi i u malých věcí. I v našem segmentu Micro tak vyvíjíme individuální systémová řešení, která na nejmenším prostoru spojují maximální přesnost s minimálním vynaloženým úsilím. A sice všude tam, kde se počítá každá kapka.

Další informace

Můj seznam k porovnání