Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail
bürkert
 

Virtuální prohlídka společnosti Bürkert

Společnost Bürkert chápe, že návštěvy prodejních veletrhů jsou náročné jak finančně, tak i časově. Naše virtuální prohlídka, plně imerzivní 3D zážitek, vám šetří čas i peníze tím, že vám umožní vydat se na virtuální prohlídku našich nejnovějších produktů, aniž byste opustili svůj stůl.

Vydejte se na virtuální prohlídku společnosti Bürkert přímo od svého stolu

Ačkoliv jsme zcela jednoznačně odhodláni nadále podporovat vybrané prodejní veletrhy, chtěli jsme nabídnout alternativní zážitek, který by oslovil široké spektrum diváků nad rámec omezení, daných prostorami veletržního centra. Proto jsme přišli s časově úsporným řešením, které od našich zákazníků nevyžaduje žádné výdaje, cestování nebo úsilí.

Virtuální prohlídka našich produktů a služeb

Jakožto technologicky pokročilá a pokroková organizace se společnost Bürkert snaží trvale vyhledávat příležitosti k inovacím. Ačkoliv díky tomu pravidelně vyvíjíme nové revoluční produkty, týká se to i toho, jak tyto revoluční projekty oznamujeme.

Proto společnost Bürkert vytvořila digitální veletržní stánek, který poskytuje virtuální prohlídku našich nejnovějších produktů. Tento realistický 3D stánek je rozdělen do osmi sekcí, které se věnují čtyřem hlavním kategoriím našich produktů – vodním, plynovým, hygienickým a mikro – a také novým produktům, našemu e-shopu, měření průtoku FLOWave a systémům.

Kliknutím na jednu z těchto osmi sekcí stánku si zobrazíte stůl, na kterém jsou rozložené odpovídající produkty. Na tyto produkty můžete nejenom kliknout a zobrazit si popis specifikací a odpovídající produktový list, ale můžete se také podívat na předváděcí videa a stáhnout produktové brožury.

Kromě toho můžete také kontaktovat e-mailem prodejní tým a zahájit diskusi o tom, jak chcete produkt použít a jaké na něj máte požadavky. Přímo ze stánku si také můžete stáhnout nejnovější verzi kompletního katalogu Bürkert Select a prohlédnout si kompletní řadu našich výrobků.

Pro další informace o virtuální prohlídce společnosti Bürkert nebo k podrobnější diskusi o našich produktech a službách kontaktujte ještě dnes obchodní tým společnosti Bürkert.

Formulář

Kontakt Odbyt

Můj seznam k porovnání