Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail
Bürkert – vždy nablízku
Kancelář /2
  • Hlavní kancelář
  • Centrála
  • Systémový dům
  • Distributor
  • Kancelář
  • Rostlina
  • Logistické centrum
bürkert
 

Světový lídr v oblasti Fluid Control Systems

Již více než 70 let se myšlenky ve firmě Bürkert točí kolem kapalin a plynů.

Neuplyne ani jediný den, během nějž bychom se netěšili z nových, rentabilních výzev. Protože všechno, co teče, nás fascinuje. Je jedno, zda jde o měření, řízení nebo regulaci. A jistě je to i tato fascinace, díky níž jsme světovým lídrem v oblasti Fluid Control Systems.

Organizace procesu

U firmy Bürkert vznikla z regulovaných postupů organizace, která se učí a díky blízkosti ke svým zákazníkům každodenně optimalizuje. Blízkost, která je pro nás jako středně velkou firmu samozřejmostí. Rozšiřování naší celosvětové sítě a optimalizace procesu ve všech oblastech umožňuje lepší výměnu zkušeností v oboru Fluid Control Systems. Středem zájmu jsou přitom naši zákazníci. Nezávisle na tom, zda jde o jednotlivé komponenty nebo individuální systémová řešení.

Systémová řešení

Fascinace našimi úkoly v oboru Fluid Control Systems je naším hnacím motorem, abychom stále znovu odvážně překonávali hranice myšlení. Jako středně velká firma hledáme a nacházíme neobvyklá řešení pro neobvyklé problémy. Příkladem je segmentování trhů. Díky tomu dosahujeme optimálního užitku pro zákazníka zvláště při aplikačně orientovaných systémových řešeních. Aniž bychom přitom ztratili ze zřetele naše řešení vztažená k výrobkům. Není-li toto fascinující, potom co? Nechte se i Vy fascinovat našimi řešeními v oboru Fluid Control Systems.

Vítejte u firmy Bürkert!

CUT – Výroba membrán a separačních modulůCUT – Výroba membrán a separačních modulů

Základy společnosti CUT Membrane Technology GmbH byly položeny už v roce 2004. CUT je inovativní a dynamická firma, která se úspěšně zabývá výrobou membrán a modulů k separaci kapalných látek. Od začátku našeho působení k našim službám neodmyslitelně patří prakticky orientované poradenství při dimenzování a koncipování filtračních systémů a různé servisní činnosti.

Můj seznam k porovnání