Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail
Bürkert – vždy nablízku
Kancelář /2
  • Hlavní kancelář
  • Centrála
  • Systémový dům
  • Distributor
  • Kancelář
  • Rostlina
  • Logistické centrum
bürkert
 

CUT – Výroba membrán a separačních modulů

Základy společnosti CUT Membrane Technology GmbH byly položeny už v roce 2004. CUT je inovativní a dynamická firma, která se úspěšně zabývá výrobou membrán a modulů k separaci kapalných látek. Od začátku našeho působení k našim službám neodmyslitelně patří prakticky orientované poradenství při dimenzování a koncipování filtračních systémů a různé servisní činnosti.

Tisk
CUT Logo

Díky svým mnohaletým zkušenostem s technikou výrobních postupů, zvláště ve složité oblasti procesního průmyslu, se na procesy díváme vždy komplexně. 

Pevné partnerství

Od roku 2013 je CUT dceřinou firmou společnosti Christian Bürkert GmbH & Co. KG. Společně chceme rozvíjet nabídku výrobků a služeb a nabízet filtrační systémy a související servis zákazníkům po celém světě, kteří mají maximální požadavky na kvalitu.

V závodu Erkrath u Düsseldorfu vyrábíme široké spektrum trubkových, dutovláknových, polypropylenových a spirálovitě vinutých modulů pro nejrůznější aplikace v chemickém průmyslu, technice prostředí, potravinářství, kovozpracujícím průmyslu a mnoha dalších odvětvích. Pro tyto moduly stále více používáme membrány vlastní výroby. Díky tomu můžeme maximálně splnit požadavky našich zákazníků.

Společnosti CUT a Bürkert se také vzájemně doplňují z hlediska firemní kultury a důsledně přijímají svou společenskou odpovědnost. Svým dlouhodobým zaměřením a udržitelným provozem chceme dosáhnout nejen optimálních řešení pro naše zákazníky, ale také přispět k udržení a růstu zaměstnanosti v Německu. Proto se sídlo společnosti CUT v Erkrathu stalo centrálou skupiny Bürkert pro filtrační technologie a dosavadní dlouholetý tým byl výrazně rozšířen.

Špičkovou kvalitu zajišťují nejen odpovědní a kvalifikovaní pracovníci, ale také nejmodernější výrobní zařízení a neustálé zdokonalování zkušebních prostředků a metod.

Hledáte řešení vytvořené přesně pro váš konkrétní proces? Rádi vám i v budoucnu nabídneme naše nejlepší membránová řešení!

CUT Výrobky

Další informace

CUT Solutions

  

 

Další informace

Bürkert - Logo

Kancelář

CUT Membrane Technology GmbH
Feldheider Str. 42
D-40699 Erkrath
Telefon +49 2104 176320
Fax +49 2104 1763222
E-Mail svygengvba@ohexreg.pbz

Můj seznam k porovnání