Bürkert - Close to you
Office /2
  • Main Office
   Burkert-Contromatic G.m.b.H. organizacni slozka
   Branch-Office of Austria
   Krenova 35
   CZ-602 00 Brno
   Telefon +420 543 25 25 05
   Fax +420 543 25 25 06
   E-Mail bopubq@ohexreg.pm
  • Main Office
   Burkert Austria GmbH
   Diefenbachgasse 1-3
   A-1150 Vienna
   Telefon +43 1 8941333
   Fax +43 1 894 1300
   E-Mail vasb@ohrexreg.ng
 • Main Office
 • Headquarters
 • Systemhaus
 • Distributor
 • Office
 • Plant
 • Logistic center
bürkert
 

CUT – Výroba membrán a separačních modulů

Základy společnosti CUT Membrane Technology GmbH byly položeny už v roce 2004. CUT je inovativní a dynamická firma, která se úspěšně zabývá výrobou membrán a modulů k separaci kapalných látek. Od začátku našeho působení k našim službám neodmyslitelně patří prakticky orientované poradenství při dimenzování a koncipování filtračních systémů a různé servisní činnosti.

CUT Logo

Díky svým mnohaletým zkušenostem s technikou výrobních postupů, zvláště ve složité oblasti procesního průmyslu, se na procesy díváme vždy komplexně. 

Pevné partnerství

Od roku 2013 je CUT dceřinou firmou společnosti Christian Bürkert GmbH & Co. KG. Společně chceme rozvíjet nabídku výrobků a služeb a nabízet filtrační systémy a související servis zákazníkům po celém světě, kteří mají maximální požadavky na kvalitu.

V závodu Erkrath u Düsseldorfu vyrábíme široké spektrum trubkových, dutovláknových, polypropylenových a spirálovitě vinutých modulů pro nejrůznější aplikace v chemickém průmyslu, technice prostředí, potravinářství, kovozpracujícím průmyslu a mnoha dalších odvětvích. Pro tyto moduly stále více používáme membrány vlastní výroby. Díky tomu můžeme maximálně splnit požadavky našich zákazníků.

Společnosti CUT a Bürkert se také vzájemně doplňují z hlediska firemní kultury a důsledně přijímají svou společenskou odpovědnost. Svým dlouhodobým zaměřením a udržitelným provozem chceme dosáhnout nejen optimálních řešení pro naše zákazníky, ale také přispět k udržení a růstu zaměstnanosti v Německu. Proto se sídlo společnosti CUT v Erkrathu stalo centrálou skupiny Bürkert pro filtrační technologie a dosavadní dlouholetý tým byl výrazně rozšířen.

Špičkovou kvalitu zajišťují nejen odpovědní a kvalifikovaní pracovníci, ale také nejmodernější výrobní zařízení a neustálé zdokonalování zkušebních prostředků a metod.

Hledáte řešení vytvořené přesně pro váš konkrétní proces? Rádi vám i v budoucnu nabídneme naše nejlepší membránová řešení!

CUT Solutions

  

 

Get more information

Office

CUT Membrane Technology GmbH
Feldheider Str. 42
D-40699 Erkrath
Telefon +49 2104 176320
Fax +49 2104 1763222
E-Mail svygengvba@ohexreg.pbz

My Comparison List