Odkaz přeposlat e-mailem
Ne všechna vyplněná pole byla vyplněna
Odeslat e-mail
Bürkert – vždy nablízku
Kancelář /2
  • Hlavní kancelář
  • Centrála
  • Systémový dům
  • Distributor
  • Kancelář
  • Rostlina
  • Logistické centrum
bürkert
 

Musíme mluvit – komunikace všemi kanály

Komunikace hraje v životě zásadní roli a je základním předpokladem pro fungující obchodní vztahy. Často si myslíme, že mluvíme „stejnou řečí“, avšak zprávy a vzkazy jsou často interpretovány a zpracovávány odlišně. My v Bürkert chceme správně porozumět Vašim dotazům a přáním a díky tomu najít společně řešení.

Stejně jako při vývoji Vašeho individuálního projektu uplatňujeme i v komunikaci partnerský přístup. Jsme rovnocennými partnery a klademe důraz na výměnu informací na základě vzájemné důvěry. Protože pouze ti, kdo mluví „stejnou řečí“ a „rozumějí si“, mohou společně dosáhnout cílů.

Jsme tu pro vás!

Věk digitalizace má obrovský vliv na komunikaci, a to i v každodenním pracovním životě. Výměna informací se společností Bürkert je možná prostřednictvím mnoha kanálů, což v žádném případě nevylučuje osobní kontakt – výběr kontaktu je na Vás:

 Písemný dotaz

Telefonické poradenství týkající se produktů a nákupu

Technical inquiries support
 

Váš zákaznický portál My Bürkert

Vaši osobní kontaktní osobu najdete na našem zákaznickém portálu My Bürkert. Pokud potřebujete informace a dokumenty o Vašich objednávkách a nabídkách mimo naši pracovní dobu, najdete je v příslušných sekcích na portálu My Bürkert. Následující krátké video poskytuje přehled o různých funkcích zákaznického portálu Bürkert:

Zaregistrujte se a užívejte digitálních výhod, aniž byste se museli vzdát osobního kontaktu:

p>

Působíte po celém světě a hledáte kontaktní osobu Bürkert v dané lokalitě?

S našimi pobočkami po celém světě jsme Vám vždy nablízku – kontaktujte prosím naše místní pobočky:

Upřednostňujete i při objednávání digitální cestu?

Náš eShop je Vám k dispozici 24/7:

Váš názor je pro nás důležitý

Zpětná vazba a regulační ventily mají více společného, ​​než si myslíte: Tok by neměl být přerušen a měl by dorazit na správné místo. Dávkování je na vás;)

Jednoduše použijte jeden z komunikačních kanálů Bürkert nebo náš formulář pro zpětnou vazbu a zůstaňte s námi v nepřetržitém a konstruktivním dialogu:

Formulář

Feedback

Těšíme se na Váš feedback

Můj seznam k porovnání